Termografické měření

Provádíme termogracikou diagnostiku úniků v různých částech budov a rozvodů.  Díky infračerveném spektru odhalíme místa, která způsobují nezamýšlené úniky tepla. kontrolujeme bezpečnost elektroinstalace a zjišťujeme možné závady klimatizace, ventilace a vytápění.

Termografická diagnostika je bezkontaktní metoda, která slouží k barevné vizualizaci teplotních polí a zjišťování povrchových teplot těles. Termokamera využívá neviditelné infračervené záření (IR 8 μm ‐ 14 μm). Měřením pomocí termovizní kamery získáme viditelnou informaci o rozložení teploty na povrchu snímaného objektu. Tato informace pak dále pomáhá k identifikaci problémových oblastí a vypracování návrhů na jejich odstranění.

Díky infračerveném spektru odhalíme místa, která způsobují nezamýšlené úniky tepla. kontrolujeme bezpečnost elektroinstalace a zjišťujeme možné závady klimatizace, ventilace a vytápění.

Naše služby zahrnují termografická měření elektrických zařízení pro různé účely:

  • kontrola stavu zařízení
  • rychlé zjištění závad při údržbě
  • revize elektrických zařízení

 

Realizace

Náš odborný technik provede prohlídku, měření, zpracování snímků a posouzení stavu zařízení. Díky tomu, že termografické snímky jsou vyhodnoceny zkušeným elektrotechnikem na místě, je naše kontrola velmi efektivní a nevyžaduje odstavení zařízení. Tím šetříme náklady na odstávku zařízení.

Používáme kvalitní termokameru od firmy Hikmicro.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:

3 + 3 =